Witamy w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Wierzbą"


Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Pod Wierzbą" w Garczegorzu.
Miejscowość ta położona jest 12 km na północ od Lęborka w malowniczej okolicy, otoczonej zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Każda chwila „Pod Wierzbą” stanowi namacalny kontakt z pięknem tkwiącym w prostocie otaczającego nas, a nieco zapomnianego, świata wsi. To ucieczka od tempa codziennego życia, od zapachu spalin i nieznośnego, męczącego hałasu. To przygoda, to proces przywiązywania się do rzeczy banalnych, to odprężenie, które niesie kontakt z przyrodą.

Szczególnie zapraszamy do naszego gospodarstwa miłośników jazdy konnej, gdzie umilić mogą sobie czas obcowaniem z tymi pięknymi zwierzętami. Dodatkowo dla doświadczonych jeźdźców istnieje możliwość jazdy w terenie.

Zima u nas to wiele atrakcji. Na życzenie klientów organizujemy kuligi. Na dzieci czekają wielkie przestrzenie. Można do woli nacieszyć się śniegiem, zjeżdzając na sankach z dala od ulic i ruchu drogowego.

W najbliższym czasie dodatkowa atrakcją będzie możliwość realizacji zamiłowań wędkarskich. Czynimy ku temu odpowiednie przygotowania.

W pobliskiej okolicy czeka na Państwa moc atrakcji, jak choćby  zabytkowy neogotycki kościół parafialny z lat 1817-97 w Garczegorzu czy wrak statku w pobliskiej miejscowości Ulina.


Zachęcamy również do obejrzenia kościołów, które położone są w okolicach wsi Garczegorza. Są to: kościół w Łebieniu (z 1891 r.), Janowicach (z 1882 r.), Chocielewku (z 1918 r.), Leśnicach i Nowej Wsi Lęborskiej.

Niedaleko wsi Garczegorze znajduje się jezioro Lubowidz – raj dla wędkarzy i grzybiarzy zarazem. Jezioro bowiem otoczone jest szerokim pasem lasów bogatych w różne gatunki grzyby.

Organizujemy również obsługę imprez okolicznościowych na trenie Lęborka i okolic. Jeżeli chcesz, aby Twój ślub lub inna ważna uroczystość była oryginalna – dodaj jej splendor. Czy przejazd bryczką zaprzężoną w pięknego konia nie jest rzadką atrakcją?

Polecane strony:   www.stadniny.plwww.nwl.pl

Szczególne podziękowania dla fotografów T.Gulla i Simon za udostępnienie zdjęć ze swojej  galerii.


Kopiowanie zdjęć lub ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jednolity tekst: Dz.U. 2003 nr 166 poz. 1610.